Vážení zákazníci, vítejte na stránkách naší firmy. První myšlenky o vzniku a prodeji prvních rostlin sahají hluboko do minulosti. Ještě před oficiálním vznikem naší firmy jsme spolupracovali s celou řadou jak evropských, tak japonských pěstitelů. Načerpali jsme mnoho zkušeností, které jsme chtěli předávat dál. V roce 1993 vzniká firma Bambus centrum Kastner v tu dobu orientovaná především na prodej zde zcela neznámých bambusů. Byli jsme v postkomunistickém bloku první, kteří se zaměřili na prodej těchto rostlin. Postupně se náš sortiment rozšířil i o základní dřeviny. Jistě si někteří věrní zákazníci pamatují naše malé zahradnictví v Lenešicích u Loun. Zájem návštěvníků byl veliký a prodejní plochy nedostačující.Především tyto faktory podnítili naši snahu vybudovat nové zahradnické centrum na evropské úrovni tak, abychom mohli uspokojit všechny zákazníky. Po obdivuhodném pracovním nasazení otevíráme v roce 2005 zahradnické centrum v Třebízi u Slaného. Nacházíme se přímo u silnice R7 spojující Prahu s Chomutovem a Německem. Součástí komplexu je 4.500 m2 ploch s kontejnerovanými rostlinami, 4 skleníky, několik vodní nádrží, ukázková japonská zahrada a samozřejmě zázemí pro zaměstnance.

Oproti ostatním centrům jsme výjimeční specializací na japonské rostliny. Jsme jediná firma v ČR, která dováží tvarované stromy a bonsaje přímo z Japonska. Několikrát za rok navštěvujeme osobně japonské pěstitele, kde vybíráme jedinečné zboží. Součástí sortimentu se stala široká nabídka japonských misek, nářadí, substrátů a hnojiv. V neposlední řadě také nabízíme licenčně chráněné japonské dřevité pivoňky a kdoulovce. Spolupracujeme s několika desítkami evropských školkařů, kteří nám nabízejí prvotřídní zboží. Zakládáme si na vynikající kvalitě a nejlepší ceně. I z toho důvodu se snažíme každoročně navštívit většinu pěstitelů a zboží vybrat osobně. Nelze opomenout fakt, že v našem sortimentu naleznete evropské novinky, o kterých naše konkurence ani netuší. Náš sortiment zahrnuje nepřebernou škálu jehličnanů, listnáčů, magnolií, vřesovištních rostlin, travin, růží, pnoucích rostlin, trvalek, bambusů, vodních a vlhkomilných rostlin. Každý rok obohacujeme nabídku o evropsky oceněné novinky. Již několik let spolupracujeme s českými medii. Mohli jste nás vidět především v Receptáři prima nápadů, kde každoročně představujeme novinky v našem sortimentu. Články byly otištěny v časopisu Dům a zahrada, Naše krásná zahrada a v Zahrádkáři.

Jsme pouze rodinná firma, což zajišťuje 100% nasazení a prvotřídní kvalitu. Rádi Vás obsloužíme a poradíme, jak si vytvořit doma na zahradě své harmonické zákoutí. Těšíme se na Vaši návštěvu.