penal-s-naradim Pěstováním a prodejem japonských tvarovaných stromů a bonsají se zabýváme již mnoho let. Zákazníkům nabízíme produkty dovážené přímo z Japonska, ať už se jedná o samotné rostliny, ale i všechny potřeby k jejich pěstování. V našem sortimentu naleznete pouze originální japonské nářadí prvotřídní kvality po léta odzkoušené přímo v naší firmě. Ceny těchto produktů jsou samozřejmě vyšší v porovnání s čínskými napodobeninami, ale kvalita je diametrálně odlišná. Japonské nůžky není potřeba nijak brousit, své ostří si drží po mnoho let až desetiletí. Níže si můžete prohlédnout sortiment nabízený v našem zahradnickém centru. Vámi zvolené nůžky Vás samozřejmě necháme v ruce odzkoušet, či Vám přímo s výběrem poradíme. Mimo to také nabízíme japonská hnojiva, tmely, substráty, keramické bonsai misky.

Řada pěstitelů a milovníků bonsají se nachází příliš daleko od našeho prodejního areálu a nemá tak možnost nás osobně navštívit. V případě zájmu o nějaký produkt nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@bambuscentrum.cz Pokusíme se Vám vyjít vstříc a zboží zaslat. Nefungujeme přímo jako internetový obchod, proto je nutné požadovaný produkt detailně specifikovat. Věříme, že uspokojíme požadavky všech zákazníků, ať už nás navštívíte osobně, či pouze přes internet.

Všem pěstitelům bonsají přejeme hodně úspěchů a trpělivosti při tvorbě bonsají. Vždy se jedná o běh na hodně dlouhou trať, než se dostaví kýžený výsledek, ale pak to stojí za to ….. Pro inspiraci Vás zveme na výstavu japonských bonsají, která se koná každý rok na jaře v našem zahradnickém centru. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách každý rok začátkem jara. Předešlé ročníky si prohlédněte v naší galerii.

Sortiment pro sezónu 2014